Заходи

30 вересня в 2 Б та 2 Г класі відбулися уроки гуманного ставлення до тварин, під гаслом «Збережемо дитячу душу живою!». Кожен мав змогу розповісти про те, як піклується про тварин і як їм допомагає, адже, крім домашніх улюбленців, на вулиці багато тварин, що потребують нашої уваги і допомоги. Давайте будемо відповідальними у ставленні до світу природи!

Участь у міській акції «Ти маєш знати»

З 12.05.2020по 17.05.2020 КЗШ № 8 взяла участь в міській акції «Ти маєш знати», присвяченої Дню пам’яті про людей, померлих від СНІДу. Класними керівниками онлайн були проведені тематичні виховні заходи «Червона стрічка» (1-4 класи), «Ти маєш знати правду про ВІЛ/СНІД» (5-11 класи). Учням було запропоновано пройти онлайн тестування (ВІЛ/СНІД що це?) на інформаційній онлайн-платформі «Центр знань» за посиланням http://knowledge.org.ua/uk/. Переглянути відео на каналі Ютуб за посиланням https://youtu.be/qUgv3L9raWU

Серед учнів 1-4 класів було проведено арт-челедж «Червоні метелики пам’яті». Метою якого було виготовлення червоного метелика власноруч, аби привернути увагу до хвороби, що охопила весь світ.

18.02.2020 учні 3 Г класу КЗШ № 8 разом із класним керівником Л.Степановою відвідали ветерана, учасника бойових дій Балабас Емілію Степанівну. Учні привітали її квітами та теплими словами вдячності за її життєвий подвиг. Також у дітей брали інтерв'ю журналісти ТРК «Рудана» про життєвий шлях Балабас Е.С. На згадку Емілія Степанівна подарувала книгу «Воспоминания» про її фронтовий шлях медичної сестри.

У школі було створено інформаційний стенд «22 лютого – День визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників».

20.02.2020 за участі учнів 5-х класів відбулася лінійка- покладання квітів до Вічного вогню.

Протягом 20.02.2020-21.02.2020 для учнів 1- 11 класів були проведені виховні години «Ми пам'ятаємо», під час яких учні ознайомилися зі спогадами про окупацію міста та героїчне визволення Кривого Рогу, переглянули презентації з даної теми.

Протягом 20.02.2020-25.02.2020 учні 2-10 класів разом зі вчителями організували привітання ветеранів та мешканців району з Днем визволення Кривого Рогу.


Звіт КЗШ І-ІІІ ст. № 8

про проведення заходів у рамках міської акції

«Лайкоманія у соціальних мережах»


З 20.01.2020 до 31.01.2020 у школі були проведені заходи, спрямовані на підвищення рівня культури спілкування в соціальних мережах серед підлітків, а також проведено профілактику кібербулінгу серед учнів. Була проведена зустріч учнів 6-х класів зі шкільним офіцером поліції Гороховим В.С., під час якої учні дізналися про особливості кібербулінгу, про відповідальність дітей та батьків за вчинення такого правопорушення.

Шкільними лідерами 10 А класу разом із ЗДВР Н. Шапарєвою була проведена волонтерсько-просвітницька акція «Лайки і дизлайки нашого життя» для учнів 8-х класів. Під час уроків інформатики старшокласники наголосили на правилах безпечної поведінки дітей в Інтернеті, дали практичні рекомендації, як дитині уберегти себе від кібернебезпеки, яку інформацію не варто виносити на сторінки соціальних мереж. Лейтмотивом зустрічі стало гасло: давайте спілкуватися офлайн!

Практичним психологом школи Ю.Корнєєнковою було проведене тренінгове заняття «Лайк та сейфі. Як стати успішним без них?» для учнів 8 В класу. Мета заходу: сформувати позитивну мотивацію до особистісної самореалізації через реальний вчинок.Заступник директора з виховної роботи Н. Шапарєва