Предметна панорама

Виховний захід "Наша мова калинова"

Виховний захід "Нагодуй пташку"

Чемпіонат швидкісної лічби. 

Математична гра Уважність — перший крок до успіху

Змагання у виразному читанні вірша “Рідна мова” (С. Воробкевич)

День юного мовознавця

1-В клас Гра "Водограй прислів’їв про мову"

Предметна Панорама вчителів та учнів початкових класів почалася Днем юного природознавця. 1- В клас здійснив екскурсією парком імені Федора Мершавцева. Пам’ятка садово-паркового мистецтва, справжня окраса нашого міста!

Г. Васянович

О. Мірченко

1-Б малює Державні символи

С. Бура

Л. Степанова

О. Кобилянська

О. Стрижакова

Л. Шатиришвілі

С. Нежигай

В. Пономаренко

Свідомий патріотизм кожного громадянина - запорука розквіту могутньої країни!

Напередодні свята, Дня захисників і захисниць України, учні 3- В класу (кл.кер. Пономаренко В.) вшанували пам'ять славетних предків-козаків та відданість шляхетних, непереможних синів та доньок нашої країни, учасників АТО та ООС, які захищають наше мирне життя і є найкращим прикладом справжнього патріотизму!

Учні провели цікаву онлайн екскурсію на Запорізьку Січ, подивилися повчальні фільми про козаків, про сучасних воїнів, про історію свята.

Колективна творча справа, конкурси, вікторини, пісні та смаколики створили в класі святковий настрій, яскраві враження та наповнили життя учнів такими знаннями та емоціями, які допоможуть їм зростати справжніми патріотами рідної країни - України!В рамках "Панорами початкових класів" 3-В клас  (вчитель Пономаренко В.) презентує урок "Я пізнають світ", який продовжив нашу мандрівку Україною, поглибив знання учнів про Дніпропетровську область та продовжив шлях  формування любові до рідної мови та країни! 

С. Кондратова

А. Демченко

Фото уроку.docx

Т. Сипняк

Т. Одуд