МК вчителів природничих дисциплін

22 квітня до Дня Землі в нашій школі були проведені різноманітні екологічні заходи. Учні створювали власні проекти, проводили еко акції на захист оточуючого середовища і закликали до цього інших.


Триває декада кафедри природничих наук.

Протягом першого тижня було проведено яскраві уроки, цікаві змістовні заходи, які привернули увагу багатьох учнів нашої школи. І сьогодні ми хочемо представити вашій увазі найкращі з них.

До Дня кота в Европі, 17.02.21 , протягом тижня було проведено благодійну акцію «Не будь байдужим». В ході цієї акції учні 6-В класу та лідер школи Радченко Вероніка під керівництвом вчителя біології Левкової Лариси Валентинівни, зібрали 15 кг корму для тварин, щоб дати можливість безпритульним котикам вижити в холодний період року.

18 лютого в нашій школі пройшов День майбутнього географа під керівництвом Трущельової Марини Андріївни. Студенти КДПУ провели цікавий профорієнтаційний захід серед учнів 10-11 класів , який зацікавив майбутніх абітурієнтів.

Цікаві та змістовні заходи провела вчитель з основ здоров'я Букаєва Інна Леонідівна : тренінг "Ні-палінню! Ми- здорове покоління!" серед учнів 7-х класів, а також, квест-вікторину "Разом до здоров'я" серед учнів 6-х класів.

17.02.21 вчитель хімії Денисевич Марина Сергіївна провела відкритий урок у 8-А класі