Фотозвіти про шкільне життя

Осінні канікули 2021-2022 н.р.

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ТИЖДЕНЬ СПОРТУ

Тиждень спорту об'єднав нас для проведення цікавих заходів, спортивних змагань. Здобувачі освіти 1-11 класів долучилися до ранкових руханок, дізналися про спортивні досягнення однокласників та з користю для себе позмагалися на свіжому повітрі.

Флешмоб «Читайте твори Т. Шевченка!»

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця учнів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України.

9 березня учні 5-В, 10, 11-Б класу (вчитель Боронило А. М.) взяли участь у флешмобі «Читайте твори Т. Шевченка!», присвяченому 207-річчю від дня народження великого Кобзаря.

Здобувачі освіти мали можливість краще засвоїти та зрозуміти творчість Тараса Григоровича, його духовні заповіді.

21 лютого наша країна разом з усім світом відзначає Міжнародний День рідної мови.

Саме цього дня в республіці Бангладеш влада жорстоко придушила демонстрацію протесту, спричинену урядовою забороною на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день у країні став Днем полеглих за рідну мову. У жовтні 1999 року на 30 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у пам’ять про цю подію було запроваджено Міжнародний день рідної мови, який тепер відзначають щорічно цього дня.

19 лютого учнями 10 класу (вчитель Боронило А. М.) для учнів 5, 9, 10, 11 класів було організовано виступи у формі усного журналу «О рідне слово, хто без тебе я?» з метою популяризації української мови, бо з нею наше майбутнє і майбутнє нашої держави.

25 лютого учні 11-Б класу (вчитель Боронило А. М.) взяли участь у літературній дискусії «Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі», присвячену 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Здобувачі освіти мали можливість продемонструвати власне розуміння творчості великої поетеси.

Ювілей рідної школи

27 вересня 2019 року Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 відсвяткувала свій сотий день народження

Запрошуємо переглянути фотозвіт цієї визначної події!