Шкільні новини

Завжди актуальні новини нашої школи!

Патріотизм починається з любові до рідного краю, його історії. Плідно у цьому напрямку сьогодні попрацювали учні 5 Б класу разом зі своїм класним керівником, учителем історії І.І.Ляшок. Вони відвідали Міський краєзнавчий музей та збагатили свої знання з історії рідного міста.


У рамках міської акції вчителі початкових класів С.Борщук (2 Б клас), А.Демченко (3 А клас), Л.Шатиришвілі (1 В клас) провели з учнями хвилинки-моралинки, спрямовані на формування культури поведінки, дружніх, толерантних стосунків у класі, вміння поважаючи себе, поважати інших.

Вчинок. Мораль. Добро. Над такими поняттями сьогодні замислились учні 5 А (класний керівник М.Денисевич), 5 В ( класний керівник М.Швидка). Під час тематичної години класного керівника учні створили власну "скарбничку моралі".

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає серця учнів образністю, мудрістю, силою віри у майбутнє України.

9 березня учні 5-В, 10, 11-Б класу (вчитель Боронило А. М.) взяли участь у флешмобі «Читайте твори Т. Шевченка!», присвяченому 207-річчю від дня народження великого Кобзаря.

Здобувачі освіти мали можливість краще засвоїти та зрозуміти творчість Тараса Григоровича, його духовні заповіді.

З нагоди Лесиного ювілею.

Комеморативна гра «150 слів про Лесю Українку» (9-А,Б класи, вчитель В.Тимченко). Великим було бажання кожного учня взяти участь у грі, але не меншою була й жага до перемоги.

Захід до 150 річниці від Дня народження Лесі Українки

Вчитель – Забелова Тетяна Володимирівна

Літературний калейдоскоп «На крилах Лесиних пісень» (5-6 класи)

З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки вчителем Зусмановською О.Г. було проведено відкритий урок «До Лесі по науку любові» (за інтимною лірикою письменниці), метою якого було показати, наскільки творчість поетеси робить її суголосною нашій сучасності.

25 лютого учні 11-Б класу (вчитель Боронило А. М.) взяли участь у літературній дискусії «Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі», присвячену 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

Здобувачі освіти мали можливість продемонструвати власне розуміння творчості великої поетеси.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Шалена мовна круговерть захопила наш заклад.

На одній із «веселих перерв» повправлятися у знанні рідної мови виявили бажання й учні 10-А класу (вчитель - В. Тимченко). Гідну конкуренцію десятикласникам (ще рік- і випускникам) склали учні 6-Б класу.

Вже на початку гри стало зрозуміло, що старшокласникам необхідно добре попотіти, щоб вибороти пальму першості, бо малеча просто наступає їм на п’яти. За словами незалежних спостерігачів, 10-А врятували два бонусні ходи).

Особливо відзначилися Алейніков С., Лисицина С. (10-А) та Мартиненко А., Киця Г., Дяченко Д. (6-Б).

Успіхів у подальшому навчанні! Вперед- до нових висот!

Вікторина «Найкращий знавець української мови»

Учні 11-А класу(філологічний профіль) – учням 5-А та 5-Б класів

Солодкі призи учасникам, грамоти переможцям та гарний настрій усім забезпечено!

До свята рідної мови було проведено мовознавчий турнір «Грамотії» серед

учнів 7- х класів (вчитель – О. Зусмановська). Мета заходу - викликати бажання

вивчати рідну мову, прищеплювати й розвивати в дітей почуття патріотизму,

національної гордості за мову, за тих, хто передав нам у спадок цей

національний скарб; виховувати любов до рідної мови, бажання досконало її

знати.

Характеризуючи мову як явище, добираємо безліч епітетів. Один із них - «барвиста».

А чи знаєте Ви, якого кольору мова?

Саме на це питання шукали відповідь учні 6-Б класу( вчителі В.Тимченко, Ю.Лєгошина). Треба зазначити, що діти робили це досить впевнено. Молодці!

З 25.05.2020 по 29.05.2020 у КЗШ І-ІІІ ст.. № 8 відбувається дистанційний Тиждень безпеки життєдіяльності перед літніми канікулами. Під час онлайн-виховних заходів учні 1-11 класів повторюють правила дорожнього руху ,пожежної безпеки, безпеки у побуті, безпечної поведінки біля водоймищ улітку, правила поводження з підозрілими і вибухонебезпечними предметами, профілактикою інфекційних та вірусних захворювань. Учні 5 класів разом із класними керівниками Левковою Л.В. та Лемець Н.В. створили відео-листи про правила безпечного відпочинку біля водоймищ. Адже безпечні канікули- це корисні канікули!

Лідери КЗШ № 8 взяли участь у челенджі "Розкажи про рідне місто" з нагоди 245 річниці заснування Кривого Рогу

Учні 3 - В та 1 - Г класів щиро вітають всіх з Міжнародним днем вишиванки й пропонують долучитися до фотофлешмобу #вишиванка_це_круто Додай своє фото (або селфі) у вишиванці! Пізніше долучився до флешмобу 3-А

03.12.2019 відбулося урочисте відкриття оновленої спортивної зали. Громадський бюджет 2019 в дії!

Ювілей рідної школи

27 вересня 2019 року Криворізька загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 8 відсвяткувала свій сотий день народження

Запрошуємо переглянути фотозвіт цієї визначної події!