Книжкові виставки

400 років тому народився французький драматург, реформатор класичної комедії, актор театру, письменник та засновник французького театру комедії Жан Батист Мольєр (1622-1673). Український письменник Микола Вороний сказав про нього: «Багатство комізму, в злуці з тонким дослідом характерів, рухів душі і відтінків побуту робить Мольєра, як психолога і коміка, зрозумілим усюди і в усі віки». В шкільній бібліотеці до ювілею Мольєра підготовлено тематичну книжкову виставку «Творець високої комедії».

День Соборності України - свято народної єдності, що відзначається в пам'ять про події, які об'єднали українців східної і західної частини країни в січні  1919 р. День Соборності, як ніколи, актуальний і в наші дні. Це національне свято є важливим для жителів нашої країни. Воно було засноване, щоб українці пам'ятали, що Україна  - вільна і незалежна держава. В шкільній бібліотеці підготовлено тематичну книжкову виставку «День Соборності України».

До 85 річниці з дня народження українського письменника, новеліста, повістяра, романіста, поета, публіциста і кіносценариста Євгена Пилиповича Гуцала (1937 - 1995) в шкільній бібліотеці оформлено тематичну книжкову виставку «Любов до рідного слова і природи в творах письменника». Є. Гуцало належав до тих митців, які від самих початків своєї творчості сповідували ідеї демократії, гармонізації людських стосунків.

 В шкільній бібліотеці до зимових свят, а саме до Дня Святого Миколая, розгорнуто книжкову виставку-інсталяцію «Чудо творить Миколай». Запрошуються всі бажаючі до перегляду літератури про історію свята, традиції та звичаї.

День пам’яті жертв голодоморів відзначається в Україні щорічно в четверту суботу листопада. У ХХ столітті українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу особливо сумне місце займає Голодомор 1932-1933 років. За різними даними, у цей період від голоду загинуло від 4,5 до 10 мільйонів людей.

Бібліотека школи до Дня пам’яті жертв голодоморів підготувала тематичну книжкову виставку «Чорна сповідь твоя, Україно».