Сторінками заходів

Здобувачі освіти 2 А класу (кл. керівник Васянович Г.М.) під час ранкової зустрічі долучилися до еколого-просвітницької акції "Рециклінг - друге життя відходів" та обговорили важливість збору і переробки вторинної сировини.

Наша гімназія долучилася до Всесвітнього Дня рециклінгу, який відзначається 15 листопада. Вчителем біології Л.Левковою було проведено екологічну хвилину серед учнів 8-9-х класів "Рециклювання й утилізація". #рециклінгКР2022.

Учні нашої гімназії долучилися до міського марафону екологічних заходів «Еко-Life» з метою привернення уваги учнівської молоді до вирішення екологічних проблем у місті та дбайливого ставлення до природи. 

І  МИ, УКРАЇНЦІ, віримо в те, що ВСЕ в нашій рідній  УКРАЇНІ  буде ДОБРЕ!!!

4 жовтня –День захисту  тварин.

Це питання особливо актуальне  під  час війни, коли багато тварин страждають від обстрілів, здригаються під час сирен. І в той же час: надихають і підтримують нас у важку хвилину. Давайте піклуватися і берегти нашіх четвероногих друзів! Ніколи їх не кидайте у важкий час. Вони потребують нашого захисту!

Проєкт «Фізіологічно сприятлива вода»

Команда юних екологів «Зелена хвиля» (7 В клас, класний керівник Л. Левкова) долучилися до заходів міського проекту «Фізіологічно сприятлива вода». Та стали учасниками презентації проекту на базі КГ № 91.

Учні школи долучилися до міської акції «Дні енергії»: створювали малюнки, колажі про потребу в енергоефективності. Також у 1-11 класах були проведені тематичні години класних керівників «Прості правила збереження планети», під час яких учні переглядали навчальні відео екологічної тематики.

Учні 3 В класу (кл. кер. С. Бура) стали юними експертами з питання енергозбереження і презентували свої проекти, адже економія енергоресурсів  - це збереження планети! 

Учні школи долучилися до міської акції «Дні енергії»: створювали малюнки, колажі  про потребу в енергоефективності. Також  у 1-11 класах були проведені тематичні години класних керівників «Прості правила збереження планети».

Пропонуємо вашій увазі виставку малюнків «Енергозбереження очима дітей»