Сторінками заходів

0-02-0a-babb77aa1827f8d096ec49962339b5da2412932537d3371c595c346009635093_b3239b244afd2bc6.mp4

25 вересня відбулася екскурсія для учнів 7-А класу (кл.керівник Лемець Н.В.) до столиці нашої країни міста Київ. Діти відвідали Музей води, Музей популярної науки і технології . Була проведена оглядова екскурсія: майдан Незалежності, Хрещатик, Золоті ворота, Софійська площа, Софійський собор, Михайлівський Золотоверхий собор, Старокіївська гора, Андріївська церква, Андріївський узвіз, Арсенальна площа, Парк Слави, меморіальний комплекс, присвячений жертвам голодомору, Києво-Печерська Лавра, Ближні печери Лаври... Діти дізналися багато нового та цікавого про місця, історію та видатних особистостей! Втомлені, але плануємо наступну екскурсію.

Учні 1-Г класу (класний керівник Степанова Л. І.) разом з батьками працювали над проєктом "Щоб здоров'я гарне мати треба їжу корисну вживати". Батьки і діти довели, що для здоров'я необхідні екологічно чисті продукти. Діти зрозуміли, як важливо для життя та навчання бути здоровим, веселим, життєрадісним, спілкуватися з друзями та берегти сімейні цінності.

Осінні канікули тривають. Природа надихає на творчість і прогулянки. Вражені осінньої красою учні 3 В класу ( класний керівник В.Пономаренко) пропонують переглянути свій "Осінній вернісаж".

мої осінні канікули.mp4
кондратова.mp4

Під час осінніх канікул учні 3-Г класу розфарбовували осінь запальними танцями. Запрошуємо всіх на "Осінні танці"(кер. С.Кондратова, Ю.Зусмановська)

канікули.pptx

Зимові канікули

Зимові канікули в КЗШ № 8 розпочалися інтерактивною виставою «Повернення Діда Мороза». До свята були залучені не тільки учні та їх батьки, а й вчителі.

Літературна вікторина «Відгадай» зібрала у шкільній бібліотеці учнів 3 В класу. Кмітливі знавці казок дали правильні відповіді майже на всі питання.