Сторінками заходів

В КГ№8 до Дня скорботи і пам’яті жертв депортації з Криму для здобувачів освіти 5-9 класів вчитель історі І. Ляшок провела урок-реквієм «Пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу».

З  нагоди відзначення Дня Європи в Україні в КГ№8 пройшла тематична година класного керівника «Україна - країна європейська». Під час заходу здобувачі освіти поміркували, який внесок вони можуть зробити у розвиток нашої держави, щоб піднести її до рівня найрозвиненіших країн Європи.

08.05.2024 в КГ№8 відбулись нформаційно-виховні заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. В цей день ми вшановуємо пам'ять тих, хто віддав своє життя за мир і свободу нашої країни. Історія свідчить: наш народ - непереможний!          Слава захисникам України різних часів! Слава Україні!

26.04.2024 в  КГ№8 було проведено годину пам’яті до Дня Чорнобильської трагедії  «Чорнобиль – вічний біль землі".                       26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди залишиться у пам’яті українського народу.

11.04.2024 в КГ№8 відбалась акція пам’яті до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських концтаборів «Вони були ув'язнені, але нескорені». Цей день нагадує нам про жахливі наслідки диктатури, про необхідність боротьби за свободу, права та гідність людини.

В КГ№8 відбулась інформаційна хвилинка до Всесвітнього дня здоров’я «Хочеш бути здоровим? Будь!»

 Під час заходу здобувачі освіти визначили основні фактори, які впливають на здоров’я людини. Крім того, вони з’ясували, які умови є необхідними для формування правильного способу життя.

В КГ№8 відбулась тематична виховна година класного керівника до Дня українського добровольця «Вони для нас виборюють життя…». Це день відважних захисників і захисниць, які добровільно, за покликом серця взяли до рук зброю та стали на захист України. Вітаємо українських добровольців! Слава українським героям!

В КГ№8 відбулась єдина виховна година, присвячена  Дню народження Т. Г. Шевченка «Мова Шевченка - моя рідна мова».   Видатний поет, художник та мислитель не лише став символом національного відродження, а й заклав фундамент української літературної мови.

В КГ№8 26.02.2024 відбулась тематична година класного керівника до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим.

Тематична година класного керівника в КГ№8 була присвячена другій річниці  річниці повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну. Це були два роки стійкості. Небайдужості. Мужності. Витримки. Надії. Єдності.  "Вистояли - переможемо!"

З нагоди відзначення 80 річниці з дня  визволення Кривого Рогу від  німецько-фашистських окупантів в Криворізькій гімназії № 8 відбулась акція пам'яті «Незламний дух криворіжців у боротьбі за Перемогу».                                                     

Вшануймо разом  пам’ять про воїнів-визволителів Кривого Рогу,  адже саме вони подарували мирне небо над рідним містом!

20.02.2024 в КГ№8 були  проведені інформаційно просвітницькі заходи  до Дня Героїв Небесної Сотні  «Герої нашого часу».   У цей день ми згадуємо про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановуємо пам’ять загиблих під час протестів.

16.02.2024 в КГ№8 відбулась інформаційна хвилинка до Дня єднання " Сила України-у єдності її народу".                                                      У 2022 році Президент України Володимир Зеленський започаткував свято під назвою День єднання. Воно має на меті нагадати, що саме в єднанні — наша сила. Сьогодні  українці демонструють всьому світові, що вони сильні, єдині й тримають оборону.

15.02.2024 хвилинка спілкування в КГ№8 була  присвячена Дню вшанування  учасників бойових дій на території інших держав. У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани воїнам – інтернаціоналістам.

В КГ№8 відбулася зустріч здобувачів освіти 8-9 класів з військовослажбовцем Збройних сил України. Під час зустрічі учні дізналися  про нелегкі бойові будні,  про важливість допризовної підготовки та важливість військово-патріотичного виховання.  Наприкінці зустрічі діти щиро подякували Захисникові за те, що він, не шкодуючи власного життя, захищає мир та спокій Українців, боронить рідну землю від нападників.

З нагоди відзначення Дня Соборності України в КГ№8 проведено тематичну годину класного керівника «Єдина, Соборна, Незламна ».

 22 січня - особлива дата в історії України. У цей день українці відзначають два важливих свята - проголошення Української Народної Республіки та Акт Об'єднання українських земель.

14.12.2023 зустріч зі здобувачами освіти КГ№8 була присвячена Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Учні розширили знання про Чорнобильську трагедію,  про потенційну небезпеку радіації для усього живого,  про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Наголосили, що чужої біди немає.

06.12.2023 в КГ№8 відбулась тематична година класного керівника, присвячена Дню Збройних Сил України «Гордість країни – Збройні Сили України». ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. А після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист.                Слава Збройним Силам України! Слава Україні!

27.11.2023 в КГ№8 відбулась тематична година класного керівника «Голодомори в Україні». Здобувачі освіти переглянули презентації, відео ролики та дізналися про основні події 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років, причини та наслідки Голодоморів для українців та Дніпропетровщини зокрема. Вшанували пам'ять невинно загиблих хвилиною мовчання.

Здобувачі освіти та вчителі КГ №8  взяли участь у міському проєкті "Медіаосвіта і медіаграмотність. Мислити критично".  Класні керівники закладу  в цікавій формі провели інформаційні заходи під час яких учні мали нагоду розширити знання про сучасні медіатехнології та розвинути уміння критично мислити.

До Дня української писемності та мови здобувачі освіти КГ№8 взяли участь у інформаційно-виховному заході «Збережемо наш скарб – рідну мову!», метою якого було сформувати уявлення про те, що мова для народу є його скарбницею, саме вона утворює невидимий зв'язок між поколіннями.

В КГ№8 відбувся  інформаційно-виховний захід до Дня визволення України від фашистських загарбників «Тих днів у пам`яті не стерти і сьогодні...»  Здобувачі освіти закладу на прикладі історичних фактів ознайомились  якою ціною далась перемога над загарбником нашої Батьківщини.

З нагоди відзначення Дня захисника та захисниць України 2 жовтня в КГ№8 відбулася виховна година "Воїни світла на сторожі України".  Це свято вшанування козацької доблесті  та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю.

22 вересня щорічно відзначають День партизанської слави України .Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні.  З нагоди визначної дати у КГ№8   було проведено урок мужності «Партизанський рух в Україні. Незламні борці сьогодення».

В КГ №8 відбулася тематична година до Міжнародного дня миру  "Ми за мир у всьому світі!" 21 вересня відзначається день загального припинення вогню і відмови від насильства. Цей день — не лише символічна дата, але й важливе нагадування світу про те, що в нашій країні триває жорстока війна. Мирного неба тобі, Україно!

На честь Дня вшанування захисників Маріуполя 19.05.23 у закладі було проведено виховну годину класного керівника « Україна - нація незламних!» Здобувачі освіти переглядали відео фільми та презентації  про героїчну оборону міста Маріуполь.  82 дні чинили опір українські захисники на заводі « Азовсталь», знищивши  близько 20 тисяч окупантів.

18.05.23 в КГ№8 були проведені тематичні виховні заходи до Дня скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу . Для здобувачів освіти 5-9 класів вчителі історії провели історичний дайджест з нагоди відзначення  пам’ятної дати. І. Ляшок , В. Яшин, М.Трущельова ознайомили учнів з подіями минулих років. Нелюдський акт депортації призвів до незліченних жертв. Протягом кількох днів цілий народ було позбавлено Батьківщини. Було знищено цілі родини. В Україні депортацію кримськотатарського народу визнали геноцидом.

08.05.2023 в 1-9 класах вчителями КГ№8 була проведена хвилина пам’яті «Не згасити пам’яті вогонь» до Дня пам’яті та примирення . Другий рік поспіль українці проводять цю памʼятну дату в умовах сучасної повномасштабної війни Росії проти України. Вічна памʼять усім загиблим у Другій світовій війні! Слава кожному і кожній, хто бився проти нацизму та переміг! Слава всім нашим героям різних часів, яким ми однаково завдячуємо нашим життям!»

Щорічно, 26 квітня, в день аварії на Чорнобильській атомній електростанції, відзначається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.

  Під час тематичної години класного керівника «Чорнобиль в серці України, а тінь його  по всій Землі» здобувачі освіти КГ№8 згадували про найбільшу екологічну катастрофу ХХ століття, наслідки якої торкнулися доль мільйонів людей.

Здобувачі освіти КГ№8 6Г класу (кл.керівник Н.Крохіна) відвідали районний захід «Писанка єднання». Учні із задоволенням взяли участь у майстер класах з писанкарства та виготовленні великодніх прикрас. Захід був цікавим, корисним, сприяв інтелектуальному та творчому розвитку дітей.

З 20.02.2023 – 27.02.23 в КГ№8  відбулися онлайн інформаційні заходи до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя . Здобувачі освіти переглянули презентації, відео ролики про історичні події того часу та  зробили висновок, що кожен регіон України неповторний. Ми - єдина країна! Незважаючи на усі негаразди ми усі прагнемо одного – миру, спокою, чистого неба над головою. Світлини заходів надали класні керівники : 1А,2А,2Б,3В,4А,4Б,5А,6Б,6Г,7Б,7В,8А,9А,9Б класів.

Рік тому о 4:55 ранку 24 лютого Україна здригнулася від перших ворожих ракет на своїй території – росія почала повномасштабну війну. Від звуків вибухів прокинулися жителі  українських міст і селищ. 

Складно було уявити, що наша реальність набуде сюжетів Другої світової війни: нічні бомбардування, російські танкові колони на наших рідних дорогах, артилерія, яка сіє смерть і стирає вулиці, села і міста.

Рік війни… Сьогодні на нашому захисті Збройні сили України,  Тероборони та Нацгвардії.  Український народ і його мужність надихнули весь світ.  Попри війну медики лікують, вчителі навчають, підприємці працюють, енергетики, рятувальники, правоохоронці – кожен тримає свій фронт.

     В 1-9 класах  КГ№8 відбувся єдиний виховний захід до річниці повномасштабного вторгнення та збройної агресії рф проти України за темою «Лютий, який і не минав, та рік одним днем: як війна змінила українців та світ». Здобувачі освіти віддали шану героям, які стали на захист нашої держави, бійцям та командирам ЗСУ.

Вистоїмо. З вірою в Перемогу України!

22.02.2023 р. у закладі відбулися онлайн інформаційні заходи до Дня визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських окупантів. Саме цього дня, 79 років тому звільнили територію нашого рідного міста. Світлини заходів надали класні керівники: 1А,1Б,1В,2А,2В,3Б,3В,4Б,5А,5Б,6А,6В,6Г,7Б,8А,8Б,9Б класів.

20.02.2023 в КГ№8 була проведена тематична виховна година "Вшануймо пам’ять Героїв Небесної Сотні".  Здобувачі освіти переглянули відео та презентації, присвячені роковинам розстрілів на Майдані у лютому 2014 року.  Світлини заходу надали класні керівники: 1А,1Б,1В,2А,2Б,2Г,3А,3Б,3В,3Г,4А,4Б,5А,5В,5Г,6А,6В,6Г,7А,7Б,7В,8А,8Б,9А,9Б класів.

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році.

Під час ранкових зустрічей в КГ№8 відбулася акція пам’яті «Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять». Світлини заходу надали класні керівники : 1А,2А,2Г,3В,4Б,5А,6А,6В,6Г,7Б,8А,8Б,9А,9Б класів.

В КГ№8 відбулася тематична година класного керівника «Герої Крут. Бій виграний через 100 років», присвячена 105 річниці бою під Крутами, яка ознайомила здобувачів освіти з героїчним подвигом юних  героїв. Світлини заходу надали класні керівники: 1А, 2А, 2Г, 3В, 4Б, 5А, 6В, 6Г, 7В, 8А, 8Б класів.

Щорічно 22 січня в Україні відзначають День Соборності й згадують одразу про дві важливі події в нашій історії: підписання IV Універсалу Центральної Ради, яким проголосили незалежність УНР у 1918 році; проголошення Акта Злуки Української народної республіки та Західноукраїнської народної республіки в 1919 році (об’єднання українських земель в одну державу).

З нагоди Дня Соборності України в КГ№8 відбулася тематична година класного керівника "«Єдина ,Соборна, моя Батьківщино!» Світлини заходу надали класні керівники: 1Б,2А, 2Б,2В,2Г,3Б,3В,4А,4Б,4В,4Г,5А,5Г,6А,6Б,6В,6Г,7Б,7В,8А,8Б, 8В, 9А,9Б класів.

3 грудня 2022 року Україна відзначає 300-річчя від дня народження Григорія Савича  Сковороди. Український Сократ, Горацій, Езоп, Пророк Істини ... Це про нього - поета, педагога, мислителя говорили здобувачі освіти  КГ№8 під час тематичної зустрічі. Учні дійшли висновку, що мандрівний філософ- один із небагатьох великих світу цього, хто жив у повній відповідності до свого вчення.

В закладі  24.11.2022 р. та 25.11.2022 р. було проведено ряд онлайн заходів, присвячених вшануванню пам'яті жертв Голодоморів в Україні.

В 1-9 класах відбулася тематична година класного керівника «Трагічні сторінки історії українського народу».  Здобувачі освіти переглянули презентації, відео ролики та дізналися про основні події 1932-1933 рр., причини та наслідки Голодомору для українців та Дніпропетровщини зокрема.

Вчитель історії Ляшок І.І., в 8 - 9 класах, провела онлайн інформаційну годину-реквієм, про події Голодоморів  1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років в Україні. Діти переглянули відео спогади очевидців тих жахливих подій, вшанували пам'ять невинно загиблих хвилиною мовчання.

Здобувачі освіти 6 - 7 класів взяли участь в обласній Акції пам’яті #ГолодоморНемовчиГовори.

21 листопада в КГ№8 було проведено тематичну годину класного керівника «Україна гідна свободи»( до Дня Гідності та свободи) . Під час заходу наголосили на тому, що людська гідність – це найдорожче, що є у кожного громадянина України.

Гідність та свобода вписані в генетичний код українців. 

Століттями українська нація доводила, що ніхто не позбавить нас цих якостей.  Цю істину підтвердили  й  доленосні  для  незалежної  України  революції  та  війна  з  російським загарбником.   Агресор може спробувати лишити нас світла чи тепла, спробувати  захопити  наш  дім, нашу землю, але йому не забрати  в  українців  ані  Гідність, ані Свободу. 

Саме про це  йшла сьогодні  мова під  час виховної  хвилинки в 2- Акласі ( кл.кер.Васянович Г.М.)   А  ДІТИ ЧИТАЛИ ВІРШІ ПРО ГІДНІСТЬ ТА СВОБОДУ.

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від німецько-фашистських загарбників. В цьому році ми святкуємо 78 річницю.

Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента від 20 жовтня 2009 року № 836/2009 «з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні».

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

В ході Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років саме на території України відбулися ключові битви за визволення Європи від фашизму.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок наших земляків у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі ми зобов’язані всім.

ВІЧНА СЛАВА СОЛДАТУ – ГЕРОЮ

І СОЛДАТОВІ БЕЗ НАГОРОД,

ХТО ЗАГИНУВ ХОРОБРО У БОЮ,

ЗАХИЩАЮЧИ РІДНИЙ НАРОД!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА! 

Пропоную хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанувати пам’ять загиблим від фашистських загарбників.


22.09. 2022 у закладі були проведені онлайн заходи інформаційні заходи "День партизанської слави". Здобувачі освіти переглянули презентації, відео ролики про вшанування учасників партизанського руху. Педагогами були проведені історичні паралелі між українськими партизанами ХХ ст. та ХХІ ст. Особливу увагу приділили діяльності сучасних українських партизанів на тимчасово окупованих територіях. Світлини заходів надали класні керівники: 1А, 1Б, 1В, 2А, 2В, 2Г, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 4А, 4В, 4Г, 5А, 5Б, 5В, 6А, 6Б, 6В, 6Г, 7А, 7Б, 7В, 8А, 8Б, 9Б класів.

21.09 - День Миру.

Патріотична хвилинка, присвячена випускнику школи Вадиму Сотнікову "Пам'ятаємо і пишаємось."

Світлини надали класні керівники 1А, 1Б, 1В, 2А, 2В, 2Г, 3А, 3В, 3Г, 4Б, 4В, 4Г, 5А, 5Б, 5В, 6А, 6Б, 6В, 6Г, 7А, 7Б, 8А, 8Б, 9А, 9Б.

7 вересня в закладі була проведена патріотична хвилинка "Державні символи нашої Батьківщини". Світлини заходів надали класні керівники 1А, 1Б, 1В, 2А, 2В, 2Г, 3В, 3Г, 3Б, 4Б, 4В, 4Г, 6А, 6Б, 6В, 6Г, 7Б, 7В, 8А, 9А, 9Б класів.

06.12.2021 у закладі  була проведена Єдина виховна година, присвячена Дню Збройних Сил України. У 1-4 класах були проведені квести, виставки малюнків, листівок для військових, перегляди відео про Збройні Сили України. Зі здобувачами освіти 5-11 класів були проведені інформаційні дайджести про історію форсування ЗСУ, тематичні години «Досягнення ЗСУ», презентації, коментований перегляд відео про структуру ЗСУ, досягнення.

21.09 день миру.mp4

Учні 7-А класу (кл. керівник Лемець Н.В.) вшанували пам'ять криворіжців-підпільників під керівництвом Миколи Решетняка та відзначили Міжнародний День МИРУ.

Квест про рідне місто об'єднав учнів 7 А класу (класний керівник Н.Лемець). Команди досліджували, змагались і дізналися багато цікавого 

КЗШ № 8.pptx

З 15.02.2020 по 19.02.2020 в КЗШ І-ІІІ ст. № 8 був проведений флешмоб «Пам'яті Небесної Сотні», під час якого учні переглядали відео сюжети про події на Майдані у лютому 2014 року, вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання та створили  100 янголів з метою вшанувати мужність полеглих у боротьбі за краще майбутнє. 

КЗШ №8, лайкоманія.pptx

27.01.2021 - 29.01.2021 у КЗШ № 8 були проведені уроки звитяги «Борці боротьби за незалежність ХХ-ХХІ століть - молоді Герої Крут, Донецького аеропорту АП і Дебальцевського плацдарму» з учнями 5-11 класів. Учні переглядали відео та презентації, присвячені вшануванню полеглих борців за Незалежність України. У 5-В класі створили «карту пам’яті героїв», що стали символічними квітами. За фотографіями вивчали історію бою під Крутами учні 5-Б, 11-А, 11-Б класів. Пам’ять усіх полеглих у боротьбі за Незалежність у всіх класах вшанували хвилиною мовчання.

День Соборності України онлайн 

02.12.2020 в школі були проведені виховні години «День Збройних Сил України», «Пишаємось Вами, наші захисники!», «6 грудня - День Збройних Сил України. Історія свята». 

У цікавій ігровій формі були проведені заходи в 4-х класах (квести, конкурси, змагання на кмітливість та спритність). Учні 4 Г (кл.кер. Л. Степанова) та 5 Б класів (кл. кер. І. Ляшок)  відправили подарунки зроблені власноруч в зону ООС і отримали відео листи з привітаннями від військових. 

Також  було підведено підсумки шкільної акції «Від серця дитини – до серця воїна», та відправлено в зону ООС листівки, малюнки і плакати з привітанням від школярів. Найактивнішими учасниками акції стали 1 В, 2 Б, 2 Г,  4 Б,4 В, 4 Г, 7 Б класи. 

З 25.11.2020 по 27.11.2020 в закладі був проведений флешмоб «Квітка пам'яті», до якого були залучені учні 2-4 класів. Мета заходу: ознайомити учнів з трагічними сторінками в історії України.

Також у 5-11 класах були проведені інформдайджести «Голодомори - трагічні сторінки історії нашого народу», «Пам'ять про жертв Голодоморів».

Учні переглядали відео сюжети про події Голодоморів в Україні, слухали  у записах спогади очевидців цієї трагедії.

З 18.11.2020 по 20.11.2020 у КЗШ І-ІІІ ст.. № 8 були проведені заходи  з патріотичного виховання на тему «Не згасне народ, що по вільній стежині ітиме до щастя!» з учнями 1-4 класів.

       З учнями 5-11 класів були проведені заняття з елементами тренінгу «Що таке людська гідність у часи пандемії?». Учням  було запропоновано  поміркувати ,  чи змінились люди в часи пандемії, які людські чесноти заслуговують на повагу в наш час. Учні створювали власні п'ять принципів людської гідності, яких варто дотримуватись щодня.

      20.11.2020 класними керівниками 5-11 класів був проведений інформдайжест «Історія Дня Гідності та Свободи», організовано перегляд відео роликів «День Гідності та Свободи».

30 вересня в 2 Б та 2 Г класі відбулися уроки гуманного ставлення до тварин, під гаслом «Збережемо дитячу душу живою!». Кожен мав змогу розповісти про те, як піклується про тварин і як їм допомагає, адже, крім домашніх улюбленців, на вулиці багато тварин, що потребують нашої уваги і допомоги. Давайте будемо відповідальними у ставленні до світу природи! 

Участь у міській акції «Ти маєш знати» 

З 12.05.2020по 17.05.2020 КЗШ № 8  взяла участь в міській акції «Ти маєш знати», присвяченої Дню пам’яті про людей, померлих від СНІДу. Класними керівниками онлайн були проведені тематичні виховні заходи «Червона стрічка» (1-4 класи), «Ти маєш знати правду про ВІЛ/СНІД» (5-11 класи). Учням було запропоновано пройти онлайн тестування (ВІЛ/СНІД що це?) на інформаційній онлайн-платформі «Центр знань» за посиланням http://knowledge.org.ua/uk/. Переглянути відео на каналі  Ютуб за посиланням https://youtu.be/qUgv3L9raWU 

        Серед учнів 1-4 класів було проведено арт-челедж «Червоні метелики пам’яті». Метою якого було виготовлення червоного метелика власноруч, аби привернути увагу до хвороби, що охопила весь світ. 

18.02.2020 учні 3 Г класу КЗШ № 8 разом із класним керівником Л.Степановою відвідали  ветерана, учасника бойових дій Балабас Емілію Степанівну. Учні привітали її квітами та теплими словами вдячності за її життєвий подвиг. Також у дітей брали інтерв'ю журналісти ТРК «Рудана» про життєвий шлях Балабас Е.С. На згадку Емілія Степанівна подарувала книгу «Воспоминания» про  її фронтовий шлях медичної сестри. 

У школі було створено інформаційний стенд «22 лютого – День визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників».

20.02.2020 за участі учнів 5-х класів відбулася лінійка- покладання квітів до Вічного вогню.

Протягом 20.02.2020-21.02.2020  для учнів 1- 11 класів були проведені виховні години «Ми пам'ятаємо», під час яких учні ознайомилися зі спогадами про окупацію міста та героїчне визволення Кривого Рогу, переглянули презентації з даної теми.

Протягом 20.02.2020-25.02.2020 учні 2-10 класів разом зі вчителями організували привітання ветеранів та мешканців району з Днем визволення Кривого Рогу.


Звіт КЗШ І-ІІІ ст. № 8 про проведення заходів у рамках міської акції «Лайкоманія у соціальних мережах»

З 20.01.2020 до 31.01.2020 у школі були проведені заходи, спрямовані на підвищення рівня культури спілкування в соціальних мережах серед підлітків, а також проведено профілактику кібербулінгу серед учнів. Була проведена зустріч учнів 6-х класів зі шкільним офіцером поліції Гороховим В.С., під час якої учні дізналися про особливості кібербулінгу, про відповідальність дітей та батьків за вчинення такого правопорушення.

       Шкільними лідерами 10 А класу разом із ЗДВР Н. Шапарєвою була проведена волонтерсько-просвітницька акція «Лайки і дизлайки нашого життя» для учнів 8-х класів. Під час уроків інформатики старшокласники наголосили на правилах безпечної поведінки дітей в Інтернеті, дали практичні рекомендації, як дитині уберегти себе від кібернебезпеки, яку інформацію не варто виносити на сторінки соціальних мереж. Лейтмотивом зустрічі стало гасло: давайте спілкуватися офлайн!

    Практичним психологом школи Ю.Корнєєнковою було проведене тренінгове заняття «Лайк та сейфі. Як стати успішним без них?» для учнів 8 В класу. Мета заходу: сформувати позитивну мотивацію до особистісної самореалізації через реальний вчинок.   

Заступник директора з виховної роботи                    Н. Шапарєва