Сторінками заходів

06.12.2021 у закладі була проведена Єдина виховна година, присвячена Дню Збройних Сил України. У 1-4 класах були проведені квести, виставки малюнків, листівок для військових, перегляди відео про Збройні Сили України. Зі здобувачами освіти 5-11 класів були проведені інформаційні дайджести про історію форсування ЗСУ, тематичні години «Досягнення ЗСУ», презентації, коментований перегляд відео про структуру ЗСУ, досягнення.

21.09 день миру.mp4

Учні 7-А класу (кл. керівник Лемець Н.В.) вшанували пам'ять криворіжців-підпільників під керівництвом Миколи Решетняка та відзначили Міжнародний День МИРУ.

Квест про рідне місто об'єднав учнів 7 А класу (класний керівник Н.Лемець). Команди досліджували, змагались і дізналися багато цікавого

КЗШ № 8.pptx

З 15.02.2020 по 19.02.2020 в КЗШ І-ІІІ ст. № 8 був проведений флешмоб «Пам'яті Небесної Сотні», під час якого учні переглядали відео сюжети про події на Майдані у лютому 2014 року, вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання та створили 100 янголів з метою вшанувати мужність полеглих у боротьбі за краще майбутнє.

КЗШ №8, лайкоманія.pptx

27.01.2021 - 29.01.2021 у КЗШ № 8 були проведені уроки звитяги «Борці боротьби за незалежність ХХ-ХХІ століть - молоді Герої Крут, Донецького аеропорту АП і Дебальцевського плацдарму» з учнями 5-11 класів. Учні переглядали відео та презентації, присвячені вшануванню полеглих борців за Незалежність України. У 5-В класі створили «карту пам’яті героїв», що стали символічними квітами. За фотографіями вивчали історію бою під Крутами учні 5-Б, 11-А, 11-Б класів. Пам’ять усіх полеглих у боротьбі за Незалежність у всіх класах вшанували хвилиною мовчання.

День Соборності України онлайн

02.12.2020 в школі були проведені виховні години «День Збройних Сил України», «Пишаємось Вами, наші захисники!», «6 грудня - День Збройних Сил України. Історія свята».

У цікавій ігровій формі були проведені заходи в 4-х класах (квести, конкурси, змагання на кмітливість та спритність). Учні 4 Г (кл.кер. Л. Степанова) та 5 Б класів (кл. кер. І. Ляшок) відправили подарунки зроблені власноруч в зону ООС і отримали відео листи з привітаннями від військових.

Також було підведено підсумки шкільної акції «Від серця дитини – до серця воїна», та відправлено в зону ООС листівки, малюнки і плакати з привітанням від школярів. Найактивнішими учасниками акції стали 1 В, 2 Б, 2 Г, 4 Б,4 В, 4 Г, 7 Б класи.

З 25.11.2020 по 27.11.2020 в закладі був проведений флешмоб «Квітка пам'яті», до якого були залучені учні 2-4 класів. Мета заходу: ознайомити учнів з трагічними сторінками в історії України.

Також у 5-11 класах були проведені інформдайджести «Голодомори - трагічні сторінки історії нашого народу», «Пам'ять про жертв Голодоморів».

Учні переглядали відео сюжети про події Голодоморів в Україні, слухали у записах спогади очевидців цієї трагедії.

З 18.11.2020 по 20.11.2020 у КЗШ І-ІІІ ст.. № 8 були проведені заходи з патріотичного виховання на тему «Не згасне народ, що по вільній стежині ітиме до щастя!» з учнями 1-4 класів.

З учнями 5-11 класів були проведені заняття з елементами тренінгу «Що таке людська гідність у часи пандемії?». Учням було запропоновано поміркувати , чи змінились люди в часи пандемії, які людські чесноти заслуговують на повагу в наш час. Учні створювали власні п'ять принципів людської гідності, яких варто дотримуватись щодня.

20.11.2020 класними керівниками 5-11 класів був проведений інформдайжест «Історія Дня Гідності та Свободи», організовано перегляд відео роликів «День Гідності та Свободи».

30 вересня в 2 Б та 2 Г класі відбулися уроки гуманного ставлення до тварин, під гаслом «Збережемо дитячу душу живою!». Кожен мав змогу розповісти про те, як піклується про тварин і як їм допомагає, адже, крім домашніх улюбленців, на вулиці багато тварин, що потребують нашої уваги і допомоги. Давайте будемо відповідальними у ставленні до світу природи!

Участь у міській акції «Ти маєш знати»

З 12.05.2020по 17.05.2020 КЗШ № 8 взяла участь в міській акції «Ти маєш знати», присвяченої Дню пам’яті про людей, померлих від СНІДу. Класними керівниками онлайн були проведені тематичні виховні заходи «Червона стрічка» (1-4 класи), «Ти маєш знати правду про ВІЛ/СНІД» (5-11 класи). Учням було запропоновано пройти онлайн тестування (ВІЛ/СНІД що це?) на інформаційній онлайн-платформі «Центр знань» за посиланням http://knowledge.org.ua/uk/. Переглянути відео на каналі Ютуб за посиланням https://youtu.be/qUgv3L9raWU

Серед учнів 1-4 класів було проведено арт-челедж «Червоні метелики пам’яті». Метою якого було виготовлення червоного метелика власноруч, аби привернути увагу до хвороби, що охопила весь світ.

18.02.2020 учні 3 Г класу КЗШ № 8 разом із класним керівником Л.Степановою відвідали ветерана, учасника бойових дій Балабас Емілію Степанівну. Учні привітали її квітами та теплими словами вдячності за її життєвий подвиг. Також у дітей брали інтерв'ю журналісти ТРК «Рудана» про життєвий шлях Балабас Е.С. На згадку Емілія Степанівна подарувала книгу «Воспоминания» про її фронтовий шлях медичної сестри.

У школі було створено інформаційний стенд «22 лютого – День визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників».

20.02.2020 за участі учнів 5-х класів відбулася лінійка- покладання квітів до Вічного вогню.

Протягом 20.02.2020-21.02.2020 для учнів 1- 11 класів були проведені виховні години «Ми пам'ятаємо», під час яких учні ознайомилися зі спогадами про окупацію міста та героїчне визволення Кривого Рогу, переглянули презентації з даної теми.

Протягом 20.02.2020-25.02.2020 учні 2-10 класів разом зі вчителями організували привітання ветеранів та мешканців району з Днем визволення Кривого Рогу.


Звіт КЗШ І-ІІІ ст. № 8 про проведення заходів у рамках міської акції «Лайкоманія у соціальних мережах»

З 20.01.2020 до 31.01.2020 у школі були проведені заходи, спрямовані на підвищення рівня культури спілкування в соціальних мережах серед підлітків, а також проведено профілактику кібербулінгу серед учнів. Була проведена зустріч учнів 6-х класів зі шкільним офіцером поліції Гороховим В.С., під час якої учні дізналися про особливості кібербулінгу, про відповідальність дітей та батьків за вчинення такого правопорушення.

Шкільними лідерами 10 А класу разом із ЗДВР Н. Шапарєвою була проведена волонтерсько-просвітницька акція «Лайки і дизлайки нашого життя» для учнів 8-х класів. Під час уроків інформатики старшокласники наголосили на правилах безпечної поведінки дітей в Інтернеті, дали практичні рекомендації, як дитині уберегти себе від кібернебезпеки, яку інформацію не варто виносити на сторінки соціальних мереж. Лейтмотивом зустрічі стало гасло: давайте спілкуватися офлайн!

Практичним психологом школи Ю.Корнєєнковою було проведене тренінгове заняття «Лайк та сейфі. Як стати успішним без них?» для учнів 8 В класу. Мета заходу: сформувати позитивну мотивацію до особистісної самореалізації через реальний вчинок.

Заступник директора з виховної роботи Н. Шапарєва