Нова українська школа

Інформація про прийом до першого класу

КЗШ І - ІІІ ст. № 8 м. Кривого Рогу

Шановні батьки!

З 27 квітня до 31 травня 2020 року розпочато прийом документів щодо зарахування дітей до 1 класу 2020-2021 навчальний рік.

З урахуванням обмежувальних заходів на період карантину, що унеможливлюють безпосередній візит батьків до школи, прийом заяв та відповідних документів здійснюється в дистанційному режимі, зокрема надання документів у сканованій формі без електронного підпису (безпосередньо на електронну адресу закладу) або в систему «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» за посиланням https://school.isuo.org .

Заклад освіти може приймати/відхиляти заяви.

І спосіб. Відправити на електронну адресу закладу kosh8kr@ukr.net такі скановані копії документів:

- заяву одного з батьків дитини;

- свідоцтво про народження дитини;

- медичну довідку за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду», затверджену наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089 (після завершення карантину);

- документ, що підтверджує право на першочергове зарахування дитини (довідка про місце реєстрації дитини або одного з її батьків або інший документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти.

ІІ спосіб. Зареєструватися в системі «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» за посиланням https://school.isuo.org та подати заяву і відповідні документи (Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти).

Інформацію щодо електронної адреси, назви закладу та території обслуговування закладу загальної середньої освіти можна отримати на офіційному сайті школи або сайті ІСУО (https://dp.isuo.org)

До 1 червня включно зараховуються діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності);

До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування, процедура проведення якого розробляється відповідно до норм чинного законодавства.


Наказ про прийом в 1 клас.doc

Станом на 15.06.2020 р. до першого класу на 2020-2021 навчальний рік

Зараховано: 106 дітей

Вільних місць: 14

НАКАЗ НА ЗАРАХУВАННЯ ДО 1-ГО КЛАСУ .docx
Наказ про зарахування до 1 класу 15.06.docx

Вітаємо батьків майбутніх першокласників!

Школа радісно відкриває двері для нових талановитих учнів!


ПОРАДИ БАТЬКАМ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ

 • НЕ ЗАЛЯКУЙТЕ ДІТЕЙ ШКОЛОЮ, ЦЕ ПРИЗВЕДЕ ДО НЕБАЖАННЯ ДИТИНИ ЙТИ ТУДИ. ОСОБЛИВО НЕБЕЗПЕЧНО ЦЕ СТОСОВНО БОЯЗКИХ, НЕВПЕВНЕНИХ У СОБІ ДІТЕЙ.
 • ВИЯВЛЯЙТЕ ЦІКАВІСТЬ ДО ІНДИВІДУАЛЬНОСТІ ДИТИНИ, ЇЇ ВНУТРІШНЬОГО СВІТУ.
 • СУВОРІСТЬ І ДОБРОЗИЧЛИВІСТЬ У ВИХОВАННІ ДІТЕЙ ПОВИННІ БУТИ ПОМІРНИМИ.
 • СПРИЯЙТЕ ДОБРИМ ВЗАЄМОСТОСУНКАМ ВАШОЇ ДИТИНИ З ОДНОЛІТКАМИ, БО ЯКЩО ЇХ НЕМА, ВИНИКАЄ ВІДЧУТТЯ НАПРУГИ І ХВИЛЮВАННЯ, ЩО ПРИЗВОДИТЬ ДО ПОЯВИ ВІДЧУТТЯ НЕПОВНОЦІННОСТІ, АГРЕСИВНОСТІ. У ДИТИНИ МОЖЕ СФОРМУВАТИСЯ НЕГАТИВНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ДІТЕЙ, ДО ШКОЛИ.
 • ГОЛОВНУ УВАГУ ПРИ ФОРМУВАННІ НЕВИМУШЕННОСТІ В СПІЛКУВАННІ З ДОРОСЛИМИ ПРИДІЛЯЙТЕ СЮЖЕТНО-РОЛЬОВІЙ ГРІ (ГРА В ШКОЛУ, ПРОГРАВАЙТЕ РОЛЬ УЧИТЕЛЯ).
 • ДЛЯ ФОРМУВАННЯ АДЕКВАТНОГО РІВНЯ СПІЛКУВАННЯ І ВЗАЄМОДІЇ ДИТИНИ З ОДНОЛІТКАМИ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ІГРИ, ЗА ПРАВИЛАМИ ЯКИХ ДІТИ ЗМУШЕНІ УЗГОДЖУВАТИ СВОЇ ДІЇ ДЛЯ ВИКОНАННЯ СПІЛЬНОГО ЗАВДАННЯ.
 • ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЗИЦІЇ ДИТИНИ, РОЗВИТКУ ЇЇ АДЕКВАТНОЇ ОЦІНКИ ТА САМООЦІНКИ, ВИКОРИСТОВУЙТЕ РЕЖИСЕРСЬКІ ІГРИ, В ЯКИХ НОСІЯМИ РОЛЕЙ ВИСТУПАЮТЬ ІГРАШКИ (ЛЯЛЬКИ, ТВАРИНИ), ДИТИНА САМА СТВОРЮЄ І РЕАЛІЗУЄ СЮЖЕТ ГРИ, ОДНОЧАСНО ВИКОНУЮЧИ РІЗНІ РОЛІ.
 • ДЛЯ ФОРМУВАННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАСТОСОВУЙТЕ ДИТЯЧЕ ЕКСПЕРИМЕНТУВАННЯ, У ПРОЦЕСІ ЯКОГО ДІТИ "ВІДКРИВАЮТЬ" НОВІ СТОРОНИ І ЯКОСТІ ОБ'ЄКТІВ, НОВІ ЗНАННЯ НАРОДЖУЮТЬ НОВІ ПИТАННЯ.

Правила прийому

 • медична карта
 • фото
 • файл
 • заява від батьків
zajava_do_1_klasu.docx