Сторінками заходів

У рамках міської просвітницької промоакції "#ПравоНаЖиття" до  Міжнародного дня людей з інвалідністю в КГ№8 було проведено інформаційну хвилинку  «Всі ми різні, але всі ми рівні». Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

Здобувачі освіти КГ№8 приєдналися до Міської педагогічної акція «#МоральноДію» та під час виховної години: «Моральні цінності українського народу» розглянули питання моралі, морального розвитку і морального виховання. Світлини заходу надали класні керівники : 1А, 2Б, 3Б, 3В, 5А,6А, 6В, 6Г, 8А, 8В, 9А класів.

З метою підвищення обізнаності учнів 8-9 класі  про епідемію СНІДу, викликаної поширенням ВІЛ-інфекції, а також як день пам’яті жертв цього захворювання 1 грудня у Всесвітній День боротьби зі СНІДом проведено захід "Не дай СНІДу шанс"

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає день людей з інвалідністю. 

Здобувачі освіти КГ№8  приєднуються до акції "16днів проти насильства" розуміючи ,що поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені.

Міжнародний день людей із інвалідністю не є святом. Цей ДЕНЬ  покликаний привернути увагу до проблем цих людей, до захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Учні зрозуміли ,що  цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.