План
МИ ЗВІТУЄМО !
Про результати педагогічної діяльності професійної спільноти вчителів над науково-методичною проблемою гімназії, області
Пізнавальним, насиченим та цікавим був шевченківський тиждень, присвячений 210 річниці від дня народження генія і пророка, у рамках декади вчителів предметів суспільно- гуманітарного циклу.
Фотоквести, онлайн- вікторини, створення тематичних презентацій - на уроках української літератури- вчитель Тетяна Забелова. Шевченкові твори завжди звучать по- сучасному. Він, безперечно, геній і пророк. Упродовж шевченківських днів здобувачі освіти 5-Б, 6-А, 7-Б класів (вчитель Тетяна Забелова) на уроках української літератури згадували відомості про Великого Кобзаря, відрізняли правдиву інформацію від фейків. Здобувачі освіти 6-А класу (вчитель Віта Тимченко) провели поетичний флешмоб "Буде тобі, враже, як Шевченко скаже!". Цитати з полум'яних Кобзаревих творів були заримовані у "дорослі" відчуття щоденних життєвих реалій...Про війну і "мыжебратья" говорили ДІТИ... Поетична вервичка "Шевченко- геній на віки... " учні вчителів В.Тимченко та О.Зусмановської взяли участь у міському відеомарафоні пам'яті Великого Кобзаря.
У ІІІ обласному відкритому патріотичному дослідницькому проєкті
“Збережи свою ідентичність”
“Світ UA”мовний сhallenge до Міжнародного дня рідної мови /21.02/
взяла участь здобувачка освіти 5А класу(вч.В.Тимченко) Кваша Софія (автор і виконавець вірша).
У межах Панорами вчителів суспільно-гуманітарних дисциплін для учнів 5-Г, 6-Г, 7-В класів (вчитель Алла Боронило) було проведено інформаційні хвилинки «Взнаймо цікаве про рідну мову!».
У рамках декади суспільно-гуманітарних дисциплін в 9-А класі(вчитель- Наталія Козинець) пройшов урок-гра з зарубіжної літератури "Новаторство Г.Ібсена, художні особливості його твору "Ляльковий дім". Вікторини, кросворди, ребуси, анаграми, творчі та проблемні завдання під час заняття допомогли учням узагальнити та систематизувати свої знання. А в 9-Б класі було проведено урок у формі літературного пазла з теми "Б.Шоу. Особливості світогляду Б.Шоу". Учні познайомились з особистістю письменника в процесі розгадування головоломок, складання пазлу, перегляду цікавого відеоконтенту, участі у різних
Мова - це зброя, потужний засіб національного єднання!
До Дня писемності та мови. Лінгвістична гра "Мовний ревізор", інтерактивна вікторина "Знавці української мови", квести та презентації. Натхненні гімназисти 5-Б, 6-А, 7-Б та 8-В класів (учитель української мови та літератури - Тетяна Забелова) охоче збагачували свій словниковий запас, пізнавали нове і незвідане багатство мови.
"Світ ловив мене, та не спіймав"... Активно відзначали 300-річчя від дня народження великого філософа, просвітителя, педагога, музиканта Григорія Сковороди й у нашому закладі: у 6-А та 7-Б класах КГ 8 (вчитель Тетяна Забелова) було проведено тематичні п'ятихвилинки, а Цвігун Поліна, учениця 9Б взяла участь в обласному літературно-мистецькому челенджі з нагоди 300-річчя від дня народження Г.Сковороди.
25.10.2022 вчитель історії Інна Ляшок взяла участь у міському методичному заході – вебінарі для вчителів історії ЗЗСО міста «Формування ключових компетентностей і вмінь здобувачів освіти в умовах реалізації реформи НУШ». У своїй доповіді педагог висвітлювала питання використання коміксів на уроках НУШ як ефективного інструменту для навчання.
Учителі гімназії Віта Тимченко, Тетяна Забелова, Ольга Зусмановська (за сприяння практичного психолога Наталії Козинець) підготували та провели 27.10.2022 методичну студію для вчитедів української словесності ЗЗСО міста «Формувальне оцінювання на уроках української мови та літератури НУШ: методологія, виклики, перспективи». У дружньому колі обговорено питання критеріїв, окреслено форми та методи, наголошено на ефективному інструментарії щодо здійснення ФО, вироблено рекомендації.
МЕТОДИЧНИЙ ЕВЕРЕСТ
25.10.2022 вчитель історії Інна Ляшок взяла участь у міському методичному заході- вебінарі для вчителів історії ЗЗСО міста «Формування ключових компетентностей і вмінь здобувачів освіти в умовах реалізації реформи Нової української школи». У своїй доповіді педагог висвітлювала питання використання коміксів на уроках НУШ як ефективного інструменту для навчання.